Letní menu a sleva 20%! 🍹 🍝

14.06.2017 Pizzerie Morava

Letní menu a sleva 20%! 🍹 🍝

Během posledního měsíce zákaznicí téměř každý den se nás ptali na saláty a nějaké letní novinky. Stejné otázky padly ohledně tvrdého alkoholu a osvěžujících letních nápojů.

Náš podnik je na 101% přizpúsoben požadavkami našich hostů, protože jen díky tomu můžeme udělat pizzerii vašim oblíbeným místem. Díky tomu vám dnes můžeme oznámit, že všechny vaše požadavky jsme vzali v úvahu a přizpúsobili jsme jim nové letní menu.

Mezi novinkami najdete 4 nové letní pizzy (včetně jedné položky pro vegetariány), 3 druhy salátů, tvrdé nápoje (vodka, mandlovice), letní nápoje (jako Aperol Spritz nebo obyčejný džbán vody s mátou a citronem). Co se týče nápojového listu, udělali jsme ho samostatným lístkem a plánujeme s ním aktivně experimentovat. Máte-li nějaké nápady které byste si přáli vidět v nápojovém lístku, napište nám je!

Příjemných novinek je tolik, že se v jedné zprávě popsat nedají. Ale panující atmosféru v pizzerii se dá popsat fotkou:

Těšíme se na vaši návštěvu. Pro ty, kteří se chtějí seznámit s našimi novinkami doma, v kanceláři nebo v přírodě, máme speciální kupón LETO2017, který poskytuje 20% slevu na rozvoz všech jídel. Dobrou chuť!

No Comments

ODESLAT KOMENTÁŘ

Sign up for our newsletter and get 20% discount on the next order.

pizzeriemorava

Simplify ordering pizzas in the future

Register now
nahrává se...
Запросов 208, за 0,551 секунды.