Často kladené otázky

Jídlo

Používáme tradiční italské receptury, proto každá naše pizza má nejpopulárnější italský rozměr — 32 cm. Pravě tento rozměr je zlatým středním rozměrem při vyrobě pizzy.
Kupujeme produkty pouze u prověřených dodavatelů, včetně pravých brněnských Italů. Větší část ingrediencí v naši nabídce má italský původ. Pokud najdeme lepší kvalitu u lokálních českých dodavatelů, určitě jim dáme možnost se rozvíjet.
Určitě, na webu máme sekce “VLASTNÍ PIZZA”. Můžete si vybrat základ a ingredience z nabídky podle Vašeho gusta. 
V poslední době sledujeme narůst vegetariánů mezi našimi zákazníky a pravě proto stále experimentujeme s recepturami, abychom mohli rozšířit vegetariánskou nabídku. Již dnes můžete vybrat mezí Vegetariánskou, Quattro Formaggi, Žampionovou, Studentskou a rovněž královnu pizz — Margheritou. Určitě koukněte do široké nabídky našich těstovin.

Restaurace a rozvoz

Rozvoz pizzy po Brně od pizzerie Morava funguje každý den od 13:00 do 00:30 v noci.
Máme 3 zóny rozvozu: 5 km, 10 km a 15 km od provozovny na ulici Smetanova 1, Brno-Veveří. Při objednání si zadáte adresu dodání a hned budete vědět kolik Vás rozvoz bude stát. Vzdálenost od pizzerie je automaticky počítána pomocí nástrojů Google Maps.
Určitě, alkohol rozvážíme. Ale s tím, že hlavním účelem naši činnosti je výroba a dodání italských jídel. Proto Vám můžeme objednávku s alkoholem doručit až poté, co máme hotovou distribuci jídel. Jinak si můžete objednat jídlo a k tomu alkohol, protože pít s prázdným žaludkem je špatný nápad.
Určitě, rozvážíme po celém Brně a okolí. Úplný seznam kam rozvážíme můžete najít na stránce Rozvoz.
V 9 z 10 případů najdeme stůl pro Vás a Vaše kamarády bez rezervace. Jestli si chcete byt jisti že si zarezervujete nejlepší stůl, volejte +420720960620 nebo nám napište na mail pizzeriemorava@gmail.com. Také se nám dá napsat na Facebook https://www.facebook.com/pizzeriemorava/. Radí Vám uděláme rezervaci na Vámi zvolený čas.
Ano, je to možné, protože máme rádi svátky. Jsme schopni uspokojit požadavky všech zákazníků. Rádi Vám nabídneme lepši podmínky. Volejte +420720960620 nebo nám napište na mail pizzeriemorava@gmail.com. Také se nám dá napsat na Facebook https://www.facebook.com/pizzeriemorava/
Kvalita našeho bezdrátového spojení Vám dovoluje klidně pracovat nebo studovat rovnou v pizzerii. A ano, máme velkou televizi, na které můžeme pustit cokoliv podle Vaších požadavků.

Akce

Accordion Sample DescriptionPro všechny nové zákazníky, kteří se zaregistrují na našem webu platí sleva 20% na první objednávku z naši nabídky. Po vytvoření účtu na našem webu zkontrolujte mail, na kterém budete mít slevový kód.
Kterákoliv hromadná objednávka již je důvodem nabídnout Vám slevu. Záleží na rozměru a specifikacích objednávky. Na základě těchto údajů nabídneme Vám slevu “na míru”. Zavolejte, napište nebo vyplníte “Zavolej zpátky” a náš personál se s Vámi určitě spoji.
Každý den od 11 do 17 hodiny při objednaní dvou kterýchkoliv pizz nabízíme našim zákazníkům pizzu Margherita plně zdarma
Při objednání v restaurací nebo na rozvoz nad 200 kč, dostáváte od nás půlku kuponu na Super-šunkové pizzy zdarma. Dvě objednávky nad 200 kč = Super-šunková pizza zdarma.

Sign up for our newsletter and get 20% discount on the next order.

pizzeriemorava

Simplify ordering pizzas in the future

Register now
nahrává se...
Запросов 210, за 0,627 секунды.